0%

لیست تور های ایتالیا

  1. صفحه اصلی
  2. تور
  3. ایتالیا
تور ایتالیا
تور ایتالیا
ایتالیا / میلان
9/900/000
مدت اقامت :4 شب و 5 روز

ایتالیا مهد بسیاری از سبک‌های معماری از جمله معماری کلاسیک رومی، رنسانس، باروک و نئوکلاسیک است. سبک ...


11 دی - 11 بهمن
تور ایتالیا
تور ایتالیا
ایتالیا / میلان
9/900/000
مدت اقامت :7 شب 8 روز

ایتالیا مهد بسیاری از سبک‌های معماری از جمله معماری کلاسیک رومی، رنسانس، باروک و نئوکلاسیک است. سبک ...


01 دی - 10 دی
تور ایتالیا
تور ایتالیا
ایتالیا / روم
9/900/000
مدت اقامت :4 شب و 5 روز

رم از آب و هوایی گرم در تابستان‌ها و سرد و مرطوب در زمستان‌ها بهره می‌برد. میانگین دمای این شهر در ر...


10 دی - 10 دی

ایتالیا
درباره ایتالیا یکی از کشور های جنوب قاره اروپا می باشد. ایتالیا کشوری بسیار زیبا است و در این کشور فرهنگ غذایی شهرت بسیاری به خود گرفته است مردم این کشور به خورد و خوراک خود بسیار اهمیت می دهند. تور اروپا فرصت مناسبی برای سفر به ایتالیاست ، به همین دلیل غذاهای این کشور بسیار معروف می باشند و طعم بسیار لذیذی نیز دارند. این کشور مساحت زیادی دارد و نیز جمعیت نسبتا زیادی در این کشور زندگی می کنند و هم چنین رفاه در این کشور به بهترین شکل برقرار می باشد و مردم این کشور در آسایش کامل زندگی می کنند و افراد کمی در این کشور پیدا می شود که شغل ندارند و بی کار هستند. هم چنین مردم این کشور انسان های مهربان و مهمان نواز و خوش منش و خونگرمی هستند و  پایتخت این کشور شهر رم می باشد. در این کشور موزه های بسیاری وجود دارد و مردمان کشور ایتالیا علاقه بسیاری به هنر دارند از دوران روم باستان هنر در ایتالیا تغییر شکل داده و روز به روز در این زمینه پیشرفت کرده است.


کشور ایتالیا یکی از کشورهای زیبای اروپایی است که سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می­کند. ایتالیا کشور عاشقان تاریخ است و در هر شهر این کشور، تاریخ غنی آن به چشم می خورد. برج کج معروف جهان، کلوسئوم روم، شهر رویایی ونیز و شهر سوخته در این کشور قرار گرفته ­است. در کشور ایتالیا می توانید یکی از گنجینه­ های هنری جهان را هم در شهر میلان تماشا کنید. تابلوی شام آخر لئوناردو داوینچی، در دل شهر میلان قرار گرفته است و بی شک یکی از بهترین آثار هنری جهانی در این کشور است.


کشور ایتالیا جمعیتی حدود ۶۰ میلیون نفر دارد و در میان کشورهای پرجمعیت اروپایی قرار گرفته است. مردم ایتالیا با زبان رسمی ایتالیایی صحبت می کنند و فرهنگ یکپارچه ای دارند. درباره کشور ایتالیا باید بدانید که در این کشور، خانواده جزء ارزش ها محسوب می شود و دورهمی های خانوادگی به وفور دیده می شود. کسب و کارهای ایتالیایی ها نیز حول محور خانواده می چرخد و اکثرا، شغل خانوادگی خود را ادامه می دهند. آشپزی ایتالیایی ها در جهان معروف است و غذاهای معروف آن ها پاستا، پیتزا، اسپاگتی و … است


بخش مهم هر سفری، تماشای دیدنی های آن است. دیدنی های ایتالیا به حدی زیاد است که تماشای تک تک آن ها، ماه ها طول می کشد. با این وجود برخی از دیدنی های این کشور، برجسته تر از سایر دیدنی هایش هستند و طرفداران بیشتری دارند. “رم” پایتخت ایتالیا و شهر تاریخی این کشور، در تمام فصول میزبان گردشگران داخلی و خارجی است. یکی از مهمترین دلایل سفر به ایتالیا، تماشای آمفی تئاتر معروف آن یعنی کلوسئوم روم است. این آمفی تئاتر، یکی از شاهکارهای معماری جهان است که در گذشته شاهد نبردهای خونین بسیاری بوده است. با اولین نگاه به کلوسئوم روم، به یاد فیلم های گلادیاتوری خواهید افتاد. دلیل دیگری که سفر به ایتالیا را محبوب کرده است، تماشای شهر روی آب است . ونیز، شهر رویایی روی آب، شهری بدون خودرو است و خانه های این شهر، روی آب بنا شده اندهر فصلی در ایتالیا زیبایی خاص خود را دارد و قطعا از تماشای شهر به شهر آن سیر نخواهید شد اما با این حال، فصل توریستی در این کشور، از اوایل اردیبهشت ماه تا اواخر تیرماه است. فصل تابستان معمولا گرم است و گردشگران، شهرهای ساحلی ایتالیا را در این فصل انتخاب می کنند. با این که در فصل پاییز هوا سرد است و تعداد گردشگران به شدت کاهش می یابد اما از زیبایی پاییز در ایتالیا نمی توان چشم پوشی کرد. زمستان هم برای گردشگرانی که علاقه به تفریحات زمستانی دارند مناسب است. اسکی بازان به مناطق کوهستانی ایتالیا می روند و از ۱۸ قله پوشیده از برف این کشور، استفاده می کنند. برای اطلاعات بیشتر درباره ایتالیا روی ایتالیا کلیک کنید.